Blahopřejeme prvnímu miminku roku 2018

Novinky

Blahopřejeme prvnímu miminku roku 2018Blahopřejeme prvnímu miminku roku 2018publikováno: 4.1.2018

Včera dopoledne přišli malému Jáchymovi - prvnímu roudnickému miminku roku 2018 popřát jednatel nemocnice MUDr. Josef Krajník, hlavní sestra Bc. Ludmila Nováková,  PR Managerka nemocnice, Ing. Markéta Smutná, zástupce primáře gnekologicko -porodnického oddělení MUDr. Mária Procházková, PhD., MPH a zástupci vedení města včele se starostou Vladimírem Urbanem.

Jáchym Freiesleben se narodil 1. 1. 2018 ve 4:43 ráno s ideálními mírami 3620 g a 51 cm. Maminka Mgr. Šárka Pailová z obce Klapý si zvolila roudnickou porodnici už podruhé. Poprvé zde porodila staršího syna před 6 lety.
" S péčí jsem byla velmi spokojená už tenkrát, proto pro mě byla volba v tomto ohledu jasná. Novinkou a příjemným překvapením je, jak se porodnice proměnila  po rekonstrukci vizuálně. To je opravdu obrovská změna. Navíc jsem si dopřála pokoj nadstandarního typu, tak si zde pohodlí a veškerý komfort opravdu užívám". Na otázku zda se Jáchym narodil v termínu odpovídá maminka se smíchem: " termín jsem měla o den déle, tedy 2.1.2018 a upřímně jsem se bála, aby se Jáchym nenarodil právě jako první novoroční miminko! Trochu mě děsila případná medializace a celý ten povyk okolo... Nakonec, když jsme si doma na Nový rok přiťukli, já šla spát už klidná, že to určitě nevyjde. No a ve tři ráno jsme jeli do porodnice. Zbytek už znáte :-)".

Gratulujeme rodičům a malému Jáchymovi přejeme vše nejlepší, hodně zdraví a štěstí!
Jako poděkování za prventsví a důvěru v naší porodnici věnuje vedení nemocnice mamince novorozeného Jáchyma pobyt na nadstandardním pokoji a balíček dětské kosmetiky Hipp.

 

Fotogalerie