Čtvrtý ročník plesu se mimořádně vydařil

Novinky

Čtvrtý ročník plesu se mimořádně vydařilČtvrtý ročník plesu se mimořádně vydařilpublikováno: 26.3.2017
V sobotu 25. 3. 2017 večer se KD Říp uskutečnil již čtvrtý ročník reprezentačního plesu Podřipské nemocnice s poliklinikou. Úvodní slovo pronesl tradičně jednatel nemocnice, MUDr. Josef Krajník a přivítal zcela zaplněný sál. Poděkoval zaměstnancům nemocnice za kvalitní práci a přivítal čestného hosta, senátora MUDr. Hassana Meziana.Slavnostní zahájení plesu patřilo kapele v doprovodu MUDr. Strukova na skotské dudy, následovalo předtančení profesionálních tanečníků - Vojtěcha Stříteského a Šárky Kosmákové z tanečního klubu Cool Dance Praha. Dalším atraktivním bodem na programu bylo vystoupení mongolské tanečnice se svým národním tancem. Před půlnocí přivítal zcela zaplněný sál populární zpěvák Davide Mattioli. Všichni se při tanci a zpěvu notoricky známých italských písních výborně bavili až do ranních hodin.

Nahrávání přehrávače...


Tombola byla díky sponzorům opět bohatá a půlnoční losování vstupenek bylo očekáváno s napětím, kdo si odnese některou z velmi zajímavých cen.

Věříme, že ples byl příjemným nevšedním zážitkem a už nyní se těšíme na v pořadí pátý reprezentační ples Podřipské nemocnice! Za kompletní přípravu a skvělý průběh plesu děkujeme asistentce ředitele, paní Martině Macháčkové a celému týmu, který se na organizaci spolu s ní podílel.