Dostavba 9 nových lůžek na NRP

Novinky

Dostavba 9 nových lůžek na NRPDostavba 9 nových lůžek na NRPpublikováno: 9.1.2019

Cílem dostavby NRP je zajištění maximálně komfortního zázemí pro pacienty, pohodlí při jejich pobytu a maximální efektivity zajišťované péče. Chceme připravit takové podmínky, ve kterých by pacient v rámci procesu uzdravování měl možnost využívat jednotlivé části oddělení tak, jak jeho stav dovolí. Pokud je omezen na pohybu je jeho prioritou mobilizace a intenzivní ošetřovatelská péče a jak se jeho stav zlepšuje, je větší důraz postupně kladen na rehabilitační péči a ergoterapii, intenzivní ošetřovatelská péče je naopak nutná méně.
 

Záměrem oddělení NRP je vrátit pokud možno co nejvíce pacientů do aktivního života. Dalších 9 lůžek nám také pomůže vyhovět velkému zájmu pacientů o naši následnou a rehabilitační péči. Těšíme se, že toto vylepšení ocení jak naši klienti, tak i personál. Dostavba by neměla přesáhnout částku 2 miliony korun.

Je dostavba 9 nových lůžek zásadní a měla by se v roce 2019 stát prioritou? Hlasujte už brzy pro projekt číslo 4/„ dostavba NRP“ v PNsP. Spolu měníme nemocnici. Hlasováním se zapojíte do soutěže o zajímavé ceny!!! Váš názor nás jímá. Už brzy se dozvíte více o hlasování a výhrách.Dostavba vizualizace:Aktuální stav:Původní stav: