Jdeme do finále

Novinky

Jdeme do finále Jdeme do finále publikováno: 3.2.2019

Nové vybavení vodoléčby

Jsme jedno z mála zdravotnických zařízení, které se v současné době zabývá balneologií. Důvodem je finanční náročnost tohoto odvětví. Vzhledem k tomu, že roční náklady na provoz dosahují astronomických částek, rehabilitační oddělení od této činnosti ustupují a volí méně nákladné varianty rehabilitace.

Přesto považujeme vodoléčebné procedury za jedinečné a složitě nahraditelné. Proto jsme se rozhodli do této činnosti investovat a náklady pokrýt zvýšeným zájmem pacientů. V roce 2019 plánujeme pořízení 2 van tzv. končetinových a jedné vany tzv. celotělové. Intenzivně jednáme o rekonstrukci bazénu, kde by nově jeho součástí byla také vířivá a masážní část. Tento projekt bude spolufinancován dotací Ústeckého kraje a naší investicí v řádu 750 000 Kč.
Jaký je Váš názor? Má vodoléčba nepostradatelnou úlohu v rámci rehabilitace a měla by se investice do této oblasti v roce 2019 stát prioritou? Hlasujte už brzy pro projekt číslo 6/„ nové vybavení vodoléčby“ v PNsP. Spolu měníme nemocnici. Hlasováním se zapojíte do soutěže o zajímavé ceny!!! Váš názor nás zajímá https://www.pnsp.cz/cs//novinky/spolu-zmenime-nemocnici/