Modernizace posledních původních výtahů

Novinky

Modernizace posledních původních výtahů  Modernizace posledních původních výtahů publikováno: 7.1.2019

V současné době jsou v areálu nemocnice poslední 3 původní výtahy z roku 1977, proto se vedení nemocnice rozhodlo výtahy modernizovat, aby byla zajištěna nejen vyšší úroveň komfortu, nosnost, ale v neposlední řadě také bezpečnost našich klientů.
 

Nové výtahy budou odpovídat nejnovějším normám, nosnost se několikrát znásobí až na cca 2 tuny, také dojde k rozšíření kabin. Výtahy budou disponovat akustickým oznámením stanic a v neposlední řadě poskytnou automatické otvírání a zavírání dveří kabiny.

Ve večerních hodinách bude možné výtahy blokovat na ovládání čipem a opět tím zajistit maximální míru bezpečnosti. V první fázi se kompletní modernizace dočkají dva výtahy, třetí bude vyměněn jako součást úpravy oddělení Následné a rehabilitační péče, kdy zajistí přímý vstup na oddělení z areálu nemocnice. Současně vznikne nová výstupní stanice přímo před budovou chirurgie. Cena za první dva výtahy se bude pohybovat kolem 2,5 milionu korun.
 

Je podle Vás modernizace výtahů klíčovou změnou a měla by se v roce 2019 stát prioritou? Hlasujte už brzy pro projekt číslo 3/„ modernizace výtahů“ v PNsP. Spolu měníme nemocnici. Hlasováním se zapojíte do soutěže o zajímavé ceny!!! Váš názor nás zajímá. Už brzy se dozvíte více o hlasování a výhrách.

Poslední původní výtahy

Vizualizace nové výtahy