Novinka v podobě online poradny

Novinky

Novinka v podobě online poradnyNovinka v podobě online poradnypublikováno: 8.5.2019

Milé pacientky gynekologicko – porodnického oddělení, milé nastávající maminky,
 

dnešním dnem pro vás spouštíme novinku v podobě online poradny!
 

Nezeptala jste se při prohlídce u svého gynekologa na to, co Vás zajímalo, ať už ze studu, nebo ze zapomnětlivosti? Právě pro Vás je tu naše online poradna!
 

Vysoce kvalifikované odpovědi na otázky týkající se těhotenství, antikoncepce či různých gynekologických obtíží, můžete získat nyní i online. Protože je možné se v poradně dotazovat anonymně, nemusíte se obávat ptát i na věci intimní a osobní. Jako součást poradny nabízíme více než 1000 nejčastějších otázek a odpovědí, které vám už nyní poskytnou dostatečný zdroj odborných informací.
 

A jak na to?

Prohlédněte si, prosím, nejprve dotazy v našem „archivu“, zda již neobsahují odpověď, kterou hledáte. Uvidíte, že vyhledávání (za pomoci klíčových slov) je velmi snadné a rychlé. Pokud zde odpověď nenajdete, svůj dotaz do poradny pošlete pomocí jednoduchého formuláře na webu nemocnice, ve kterém stačí vyplnit pouze znění dotazu, nadpis a kontaktní email.
 

GYNEKOLOGICKOU ONLINE PORADNU najdete na: https://www.pnsp.cz/cs/pro-pacienty/oddeleni/gynekologie-a-porodnictvi/poradna/

Nahrávání přehrávače...