Nadstandardní služby na oddělení chirurgie - nové pokoje

Novinky

Nadstandardní služby na oddělení chirurgie - nové pokojeNadstandardní služby na oddělení chirurgie - nové pokojepublikováno: 23.9.2014

Chirurgické oddělení nabízí na všech čtyřech svých stanicích výběr ze 2 obědových menu, půjčování televize za poplatek a od 22. 9. 2014 otevíráme tři zcela nové nadstandardní pokoje. Hlavní důvody pro jejich zavedení? Důvodem pro vybudování nových a velmi moderně vybavených pokojů pro pacienty byla neustále se zvyšující poptávka po hotelových službách v rámci hospitalisace na chirurgickém oddělení.
Modrý pokoj

První objednávky na měsíc září v souvislosti s plánovanými operačními výkony jsme již přijali. Další případné objednávky jsme připraveni vyřídit okamžitě na chirurgie@pnsp.cz a na telefonu 416858278. Pokoje si můžete zamluvit i přímo v odborných poradnách našich lékařů.
Zelený pokoj

O tyto služby se zajímají všichni nemocní, kteří žádají v době nemoci úplné soukromí pro sebe a pro svou rodinu při návštěvách. Nadstandardní pokoj žádají většinou pacienti, kteří se chtějí objednat na operaci kýly, žlučníku, varixů nebo na operaci zraněných ramen a kolen a vědí, že doba hospitalisace u těchto miniinvazivních výkonů nepřesáhne při nekomplikovaném průběhu dva až tři dny.
Žlutý pokoj

Pacienti si mohou vybrat buď modrý pokoj s výhledem na Říp nebo zelený pokoj s výhledem na evangelický kostel nebo žlutý pokoj s výhledem na České středohoří. Jedna noc ve vybraném pokoji stojí 790 Kč. Každý pokoj má vlastní koupelnu a WC, kuchyňský kout s rychlovarnou konvicí, kávovarem a vestavěnou lednicí, neomezený přístup k internetu, televizi s plochou obrazovkou, ale i signalizační zařízení ke komunikaci se setřičkou, přívod kyslíku a moderní mobilní polohovatelné lůžko s hrazdičkou a infusními stojany.