Nová moderní okna si brzy užijí pacienti i zaměstnanci!

Novinky

Nová moderní okna si brzy užijí pacienti i zaměstnanci!Nová moderní okna si brzy užijí pacienti i zaměstnanci!publikováno: 3.1.2019

Investice v podobě výměny starých oken za nová plastová se brzy dočká také jihozápadní část hlavní budovy polikliniky a čelo budovy orientované směrem k chirurgii. Mimo oken budou vyměněny také parapety, dveře a žaluzie. Celková investice se pohybuje kolem 2 miliónů Kč.

Celkem bude vyměněno ca 250 oken. "Okna jsou nejen stará a nevyhovující, hlavním důvodem výměny je také zamezení ztrát tepelné energie. Pevně věřím, že druhá,závěrečná fáze výměny oken je dalším krokem k modernizaci celé nemocnice a přinese pacientům i personálu větší komfort. V zimě lepší těsnění, v létě žádané zastínění, " vysvětluje Mgr. Tomáš Krajník, ředitel nemocnice.


( jihozápaní strana nemocnice se starými okny)

( nová okna z přední strany nemocnice)

Je podle Vás výměna oken zásadní změnou a měla by se v roce 2019 stát prioritou? Hlasujte už brzy pro projekt  číslo 2/„ nová okna“ v PNsP. Spolu měníme nemocnici. Hlasováním se zapojíte do soutěže o zajímavé ceny!!! Váš názor nás zajímá. Už brzy se dozvíte více o hlasování a výhrách.