Novinka nastřelování náušnic

Novinky

Novinka nastřelování náušnic Novinka nastřelování náušnic publikováno: 19.4.2017

V ordinaci praktického lékaře pro děti a dorost poskytujeme nově nastřelování náušnic švédským piercerem Blomdahl!

Používané náušnice jsou bez jediné stopy niklu, proto při jejich použití nehrozí alergie. Nastřelení je rychlé a téměř bezbolestné. Během nastřelení se ucho propíchne, zároveň se náušnice nasadí a uzavře, jedná se tedy o velmi rychlý zákrok, ve srovnání s klasickým propíchnutím ušního lalůčku jehlou. Dírka pro náušnici je dokonale rovná a nekrvácí. Balení náušnic je sterilní, při jejich aplikaci nedochází k žádnému kontaktu s rukou osoby, která náušnice nastřeluje.


Jak nastřelování náušnic probíhá?

Samotné nastřelení probíhá za přítomnosti rodičů. Po dezinfekci ušních lalůčků, se vyměří a speciálním fixem naznačí místo, kde bude umístěna dírka. Po té, co se s rodiči shodneme o vhodnosti umístění dírek, přistoupíme k jejich nastřelení. Dítěti během nastřelení fixujeme pouze ručičky a přidržíme hlavičku. Děti se většinou rozpláčí, že je maminka drží v nehybnosti, mnohdy pak ani neví, že se nastřelení provádí. Postupně se nastřelí jedna náušnička a po té se ihned přistoupí k nastřelení náušničky druhé.

Tyto plastové náušničky musí být ponechány v uchu 6 - 8 týdnů, po této době je možné náušnici nahradit klasickou (nejlépe zlatou) náušnicí. Rodiče či klient obdrží po provedeném nastřelení písemné instrukce o péči po provedeném zákroku.

Kdy propíchnout ouška?

Lékaři doporučují nechat malým holčičkám propíchnout ouška nejdříve po prvním očkování hexavakcínou.
Do naší ambulance se ovšem mohou na nastřelení náušnic objednat dámy/ pánové všech věkových kategorií.

Cena pro registrované pacienty je 390Kč, pro neregistrované 500Kč. Cena zahrnuje náušnice.

Pro objednání volejte paní doktorku Tsymbalyuk na Tel: 416 858 467.