Novinky v nemocnici pod Řípem, představujeme nové lékaře

Novinky

Novinky v nemocnici pod Řípem, představujeme nové lékařeNovinky v nemocnici pod Řípem, představujeme nové lékařepublikováno: 11.11.2013

Roudnická nemocnice se snaží využít své čerstvě získané pětileté smlouvy se všemi zdravotními pojišťovnami k personálnímu posílení. Do nemocnice přišlo několik špičkových odborníků, kteří svými schopnostmi zvyšují úroveň zdravotní péče na jednotlivých odděleních.

O nově otevřeném gynekologicko-porodnickém oddělení pod vedením pana primáře Havlíka jsme již informovali a počty narozených miminek i operovaných žen jsou odměnou pro všechny, kteří se o dosavadní úspěch oddělení zasloužili. Novou posilou týmu je zástupce primáře MUDr. Koudela, který do naší nemocnice přišel z Turnova.

Oddělení chirurgie posílilo o dva zkušené lékaře, kteří se podle své specializace ihned zapojili do práce. Rádi představujeme veřejnosti MUDr. Horáka, který je cévním chirurgem a kromě operování a práci na oddělení vede páteční cévní poradnu, kde nabízí např. moderní metody ošetřování křečových žil. Druhým zkušeným chirurgem je MUDr. Margaris, který má zaměření laparoskopie, gastroenterologie a povede středeční koloproktologickou poradnu, kde nabízí např. moderní ošetření hemeroidů. Pana doktora Horáka jsme přivítali po jeho návratu z Německa, doktor Margaris přichází z nemocnice v Neratovicích. Z Neratovic přišel i zkušený specialista v oboru endoskopie MUDr. Hnuta, se kterým se potkáte zatím každé pondělí a úterý v gastroenterologické ambulanci ve čtvrtém patře polikliniky.

Oba operační obory, tedy gynekologii s porodnicí a chirurgii doplňuje oddělení ARO, které posílili dva respektovaní odborníci. Primář Kroupa, který přišel z nemocnice Bulovka a MUDr. Kučírek, který přišel z nemocnice Litoměřice.

Spektrum nových lékařů doplňují čerství absolventi lékařských fakult se všemi předpoklady být schopnými chirurgy MUDr. Hudák a MUDr. Smejkal, které doplňuje MUDr. Doležal, který přišel z nemocnice Bulovka.

Všem těmto lékařům přejeme, aby své odborné i lidské kvality v roudnické nemocnici uplatnili a aby se jim v malebné krajině pod Řípem líbilo. Jsme rádi, že posílili tým právě naší nemocnice.