Poděkování chirurgickému oddělení

Novinky

Poděkování chirurgickému odděleníPoděkování chirurgickému oddělenípublikováno: 3.9.2020

Jménem celé naší chirurgie DĚKUJEME panu Froncovi za níže uvedené povzbudivé řádky. Spokojenost našich pacientů je pro nás vším a tato pozitivní slova jsou pro nás signálem, že náš cíl se daří naplňovat.

Dobrý den. Rád bych touto cestou vyjádřil své pocity po té co jsem podstoupil chirurgický zákrok v nemocnici v Roudnici n. L.
 

Nutno říct, že po ne valných zkušenostech z předchozích let, jsem důvěrou příliš neoplýval, jenže mé potíže s ramenem už dál přehlížet a potlačovat nešlo a tak jsem navštívil v chirurgické ambulanci pana primáře Navrátila, jehož přístup a postoj byl velice pozitivní a tak jsem po nezbytných vyšetřeních byl tímto odborníkem, dne 15. 7. operován. Musím říci, že přístup veškerého personálu nemocnice od samotného nástupu až dosud, kdy chodím na rehabilitační cvičení, je nutné považovat za nanejvýš vstřícný a profesionální. Díky Vaší péči, jsem schopen tento dopis psát i svou pravou rukou.
 

Tímto bych chtěl tedy veškerému personálu nemocnice a obzvlášť MUDr. Navrátilovi a celému kolektivu na chirurgii velice poděkovat a popřát hodně úspěchů, ať už v profesním, či soukromém životě. Ať se Vám i nadále daří zvyšovat úroveň zdravotnictví v našem regionu a všichni pacienti jsou s Vámi tak spokojení tak, jako já.

 

S pozdravem Vladimír Fronc
Ve Štětí 24. 8. 2020