Roudnická nemocnice opět zásadně investuje do svého rozvoje 2

Novinky

Roudnická nemocnice opět zásadně investuje do svého rozvoje 2Roudnická nemocnice opět zásadně investuje do svého rozvoje 2publikováno: 5.12.2018

Podřipská nemocnice s poliklinikou si zakládá na kvalitě poskytované péče a současně se jí daří investovat do budov a přístrojů při zachování ekonomické stability. Podle posledních ukazatelů dosáhne nemocnice v roce 2018 na rekordní zisk ve výši 16 milionů Kč. „Pro příští rok plán investic počítá s částkou 20-45 miliónu korun. Podstatnou investicí je díky rozhodnutím soudu opožděná přístavba chirurgie. Zde vznikne nové zázemí pro sestry a lékaře a také konzultační místnost pro rodiny pacientů. Odhadovaná výše investice je 3,5 až 4 miliónů Kč a také zcela nový, ambiciózní projekt akutní chirurgie na střeše rehabilitace s výtahem přímo ze sálu" říká ředitel nemocnice Mgr. Tomáš Krajník.

V plánu je také komplexní úprava venkovních prostor před nemocnicí. V tuto chvíli už máme vypracovaný projekt a vizualizaci. „Chceme, aby nemocnice představovala pro pacienty místo, kam budou rádi chodit a to nejen když budou nemocní", vysvětluje ředitel Krajník.