Chirurgie Porodnice
Novinka

SOUTĚŽ PRO RODINY MIMINEK NAROZENÝCH V ROUDNICKÉ PORODNICI

Novinky

SOUTĚŽ PRO RODINY MIMINEK NAROZENÝCH V ROUDNICKÉ PORODNICIpublikováno: 2.12.2016

Podřipská nemocnice s poliklinikou ve spolupráci s MojePodřipsko.cz připravila anketu NEJ MIMINKO o fotoaparáty Fuji Instax Mini 8. Anketa úspěšně funguje od roku 2015 a výhru v podobě fotoaparátu si odneslo už 6 výherců. O sedmém bude rozhodnuto ještě před vánocemi.Výhry / Každý měsíc: Miminko s největším počtem hlasů z každé měsíční série (nejvíce hlasů ze dvou kol měsíce) fotografií získá dětský kosmetický balíček HiPP kosmetika.

Každé 3 měsíce: Po třech měsících dojde k dalšímu vyhodnocení a miminko s největším počtem hlasů ze všech kol (za tři měsíce) vyhrává fotoaparát Fuji Instax Mini 8.

Jak se zapojit do soutěže?Stačí, aby maminky, kterým se v roudnické porodnici narodí miminko, daly souhlas s focením své ratolesti od fotografa Tomáše Kurucze. Vyfocené miminko bude zařazeno do ankety na webu MojePodřipsko.cz, to nově bude publikováno dvakrát do měsíce. Hlasování trvá dva týdny a zaregistrovaný čtenář může hlasovat za tu dobu pouze jednou.

Jak se dozvím, že jsem vyhrál a jak si převezmu výhru? Všichni vítězové/ vítězky jsou pravidelně publikováni na webu Mojepodripsko.cz a www.pnsp.cz. Výherce je standardně kontaktován také ze strany sekretariátu nemocnice, následně dochází k předání výhry.

POZOR PARALELNÍ SOUTĚŽ/ ANKETA ( „PRÁVĚ JSME SE NARODILI" ) V LITOMĚŘICKÉM DENÍKU NENÍ ORAGANIZOVÁNA PODŘIPSKOU NEMOCNICÍ A VÝHRY SE ŽÁDNÝM ZPŮSOBEM NEPROLÍNAJÍ. JEDINÝM POJÍTKEM JE, ŽE POSKYTNUTÍM SOUHLASU K FOCENÍ SVÉHO NOVOROZENÉHO DÍTĚ V ROUDNICKÉ PORODNICI, SE FOTOGRAFIE VAŠEHO DÍTĚTĚ AUTOMATICKY ROZESÍLAJÍ DO OBOU „SOUTĚŽÍ ".