Vánoční stromeček se v nemocnici rozsvítil již podruhé

Novinky

Vánoční stromeček se v nemocnici rozsvítil již podruhéVánoční stromeček se v nemocnici rozsvítil již podruhépublikováno: 29.11.2015

V pátek 27.11.2015 se za účasti velkého počtu zaměstnanců, přátel roudnické nemocnice a také zástupců města znovu rozsvítil vánoční strom v areálu Podřipské nemocnice v Roudnici nad Labem.


Na úvod večera zazpíval sbor 3. základní školy v Roudnici nad Labem pod vedením manželů Zrzavých, poté pokračoval kulturní program vystoupením dětí s pásmem vánočních koled ( Tomáš Korda akordeon, Marek Macháček zobcová flétna, Matěj Macháček klarinet).

Vzhledem k velmi úspěšnému roku 2015, který se projevil zejména nárůsty v poskytnuté péči a hlavně zásadními přesuny pojištěnců z ostatních regionů. ( např. z Mělnicka, z Děčínska a Litoměřicka i Prahy ).
Znovu otevřené gynekologicko – porodnické oddělení se stalo vyhledávaným v celém širokém okolí a porody se zvedly meziročně o 40 %, operativa dokonce o 85%. Také chirurgie zvýšila počet operativních zákroků a operační programy často probíhaly i do večerních hodin na obou sálech nemocnice. Celkově došlo k významnému navýšení hospitalizací a ambulantních výkonů.


Těchto skvělých výsledků bylo dosaženo především díky vysokému nasazení všech zaměstnanců a také díky neustále rostoucí oblibě a důvěře v naše zdravotnické zařízení od pacientů ze širokého okolí.
Z těchto důvodů byl na závěr zařazen ohňostroj, jako oslava tohoto úspěšného roku.

Nahrávání přehrávače...


Tímto byl v nemocnici zahájen advent, přejeme všem klidné požití svátků vánočních, hodně štěstí a hlavně zdraví.