Zveřejnění dotazů redaktora Litoměřického deníku

Novinky

Zveřejnění dotazů redaktora Litoměřického deníkuZveřejnění dotazů redaktora Litoměřického deníkupublikováno: 2.2.2018

Zveřejňujeme dotazy redaktora Litoměřického deníku Jaroslava Balvína z vydavatelství Vltava Labe Media, které je součástí investiční skupiny Penta. Ta se zároveň nepřímo angažuje ve sporu mezi spoluvlastníky Podřipské nemocnice s poliklinikou s.r.o. Společnost Penta Hospitals CZ  usiluje o získání 100% podílu a prostřednictvím Pentou vlastněného deníku se podle vedení nemocnice snaží zasahovat do soukromého sporu.

Novinář Jaroslav Balvín obdrží odpovědi v úterý 6. února 2018, současně budou zveřejněny na webových stránkách nemocnice.

Znovu odkazujeme na tiskovou zprávu: http://www.pnsp.cz/cs/novinky/tiskove-zpravy/david-a-golias-bojuji-o-roudnickou-nemocnici-616/

Předmět: doplňující dotazy k tiskové zprávě ohledně soudu mezi J. K. a J. Z.

1 J. Krajník považuje dle svých slov rozhodnutí soudu za nespravedlivé, tendenční a zcela formalistické. Věc se zdá být však velmi jednoduchá i pro soud. Jde prostě o smlouvu, která byla sepsána, a hotovo. Neuznává pan J. Krajník právní stát? Líbilo by se mu, kdyby smlouvy, které podepíše, někdo napadal proto, že někdo z nějakého důvodu změnil názor nebo že se změnila situace?
 
2 Odkud čerpá vedení roudnické nemocnice informace o stavu nemocnic převzatých Pentou a domněnky o tom, jak naloží s roudnickou nemocnicí?
 
3 Dohromady si pan doktor Krajník se syny údajně přijdou každý měsíc na cca půl miliónu korun včetně sociálního a zdravotního pojištění a benefitů. Je to pravda?
 
4 V nemocnici prý staví společnost švagra mgr. Krajníka za ceny o desítky procent vyšší, než je v současné době obvyklé. Je to pravda? Je případně možné nahlédnout do kalkulace nějaké konkrétní zakázky?
 

Děkuji
Jaroslav Balvín
Redaktor

VLTAVA LABE MEDIA a.s.
Litoměřický deník
Mírové nám. 28
412 01  Litoměřice