Novým výkonným ředitelem Podřipské nemocnice byl jmenován Mgr. David Soukup

Novinky

Novým výkonným ředitelem Podřipské nemocnice byl jmenován Mgr. David SoukupNovým výkonným ředitelem Podřipské nemocnice byl jmenován Mgr. David Soukuppublikováno: 5.11.2019

Roudnice nad Labem 5. listopadu - Novým jednatelem a výkonným ředitelem Podřipské nemocnice byl jmenován zkušený zdravotnický manažer Mgr. David Soukup. Nahradil Mgr. Tomáše Krajníka, který na začátku listopadu po šesti letech nemocnici z vlastního rozhodnutí opustil.
 

Nový výkonný ředitel naváže na úspěšné fungování dosavadního managementu nemocnice. Jeho prvořadým úkolem bude personální stabilizace zejména na chirurgii a dětském oddělení. "Pana Davida Soukupa znám řadu let, kdy jsem měl možnost osobně sledovat jeho výborné výsledky s řízením nemocnic v Karlovarském kraji. Je to zkušený manažer a jeho úkol bude zajistit běžný provoz nemocnice, ale i připravit její další rozvoj," uvedl majitel nemocnice Ing. Jakub Zavoral. "Zároveň bych chtěl poděkovat dosavadnímu řediteli Tomáši Krajníkovi. Toho, co dokázal v naší nemocnici si velice vážím, ale jeho rozhodnutí opustit Podřipskou nemocnici respektuji," dodal.

 

David Soukup má bohaté zkušenosti z řízení zdravotnických zařízení, v minulosti byl mimo jiné jednatelem nemocnic v Sokolově a Ostrově nad Ohří. "Podřipskou nemocnici znám jako kvalitní zařízení poskytující akutní i následnou péči v regionu Roudnice i širokého okolí. Nechystám žádnou revoluci, chci aby nemocnice fungovala a poskytovala kvalitní zdravotní péči, stejně jako dosud. Mou politikou je maximální otevřenost vůči zaměstnancům, jejichž práce v nemocnici si velmi vážím. O svých krocích je chci pravidelně informovat," uvedl David Soukup.

 

Prvním krokem nového výkonného ředitele bezprostředně po nástupu do funkce bylo setkání se zaměstnanci. To proběhlo v pondělí v prostorách nemocnice a David Soukup na něm po svém krátkém představení informoval o aktivitách a krocích, které v nejbližší době chystá.

 

Ing. Jakub Zavoral je stoprocentním vlastníkem Podřipské nemocnice od minulého týdne, kdy na  základě opční smlouvy odkoupil 50 procent od MUDr. Josefa Krajníka. Do té doby vlastnil poloviční podíl. 

 Další informace:
Ing. Markéta Smutná
PR Manager
Email: smutnam@pnsp.cz
Telefon: +420 416 858 326
www.pnsp.cz