Podřipská nemocnice má svého maskota

Novinky

Podřipská nemocnice má svého maskotaPodřipská nemocnice má svého maskotapublikováno: 5.6.2014

Rodinná nemocnice v Roudnici nad Labem je známá svým otevřeným a vstřícným přístupem k dětem. Všem velmi záleží na tom, aby i ti nejmenší pacienti zvládali návštěvy lékaře bez strachu, v přátelské a neformální atmosféře. Proto se nemocnice rozhodla podniknout další krok jak se ještě více přiblížit dětem a oficiálně představila svého maskota.

S maskotem se malí pacienti budou pravidelně v různých formách setkávat nejen v prostorách nemocnice, ale především v čekárnách a ordinacích dětských lékařů.

Aktuálně probíhá soutěž "Hledáme jméno pro maskota". Máte – li chuť ukázat svou nápaditost, pomožte navrhnout jméno maskota. Vítězem se stane ten, který svým návrhem nejvíce zaujme dětskou odbornou komisi na dětském dnu pro zaměstnance Podřipské nemocnice v Roudnici nad Labem. Dětský den se uskuteční dne 13. 6. 2014 a sem také budou autoři nejzajímavějších návrhů pozváni. Soutěž je určena pro všechny tvořivé a nápadité děti do 15 let věku. Nejoriginálnějšího autor bude odměněn!

Pro děti bude také připravena soutěž o nejhezčí kresbu maskota, proto je možno mimo jména zasílat i kresby, a nejlepší a nejvtipnější budou také odměněny. Zároveň bude vítězný návrh publikován v nemocničních novinách.


Více informací o soutěži na http://www.pnsp.cz/cs/novinky/ . Na všechny návrhy se moc těšíme na emailové adrese: zakaznickyservis@pnsp.cz.
 

Další informace:
Bc. Eva Švecová
PR manažer, zákaznický servis
Email: zakaznickyservis@pnsp.cz
Telefon: +420 720 997 762
www.pnsp.cz