V roudnické porodnici přivítali rekordní pětisté miminko

Novinky

V roudnické porodnici přivítali rekordní pětisté miminkoV roudnické porodnici přivítali rekordní pětisté miminkopublikováno: 14.12.2016

Rekordní počet dětí se od začátku roku narodil v porodnici Podřipské nemocnice. Na svět přišlo už 503 miminek. Počet dětí, které zde přijdou na svět v posledních letech výrazně stoupá.

„ Jubilejním pětistým miminkem se stala Valerie Cibulková, kterou v roudnické nemocnici přivedla na svět 13. prosince 2016 v 19:50 maminka Lucie Mazourková ze Straškova. Holčička vážila 2 610 g a měřila 47 centimetrů. Novopečená maminka si roudnickou porodnici vybrala nejen kvůli blízkosti, ale také z důvodu pozitivních referencí od známých a na internetu," upřesnila PR manažerka nemocnice, Markéta Smutná.

Podle primáře gynekologicko - porodnického oddělení MUDr. Havlíka, porodnice zaznamená do konce roku další rekord. Počet narozených dětí překročí historickou hranici. „Ve srovnání s předchozím rokem 2015 kdy se narodilo 422 dětí (což znamenalo 40% nárůst oproti roku 2014) a navzdory 5 měsíčnímu omezenému provozu z důvodu celkové rekonstrukce oddělení to jen dokazuje, že roudnická porodnice je mezi budoucími rodičkami stále známější a vyhledávanější," uvedl primář Havlík.


 

Další informace:
Bc. Eva Švecová
PR manažer, zákaznický servis
Email: zakaznickyservis@pnsp.cz
Telefon: +420 720 997 762
www.pnsp.cz